Bet365, Unibet – bonus na kurzové stávky

Unibet SlovenskoBet365 je jedným z najstarších online bookmakerov pôsobiacich v našej krajine. Ako jeden z prvých bookmakrov pripravil webovú stránku v poľštine a predstavil zákaznícky servis v poľskom jazyku. Preto má veľa prívržencov a dlhoročných podporovateľov. Spoločnosť bola založená v Rakúsku a je tiež kótovaná na burze cenných papierov. To všetko je veľmi spoľahlivým a spoľahlivým bookmakerom s veľmi silnými právnymi a finančnými základmi. Pre začiatočníkov má účet na Bet doma v zásade povinnosť. Stránka má veľmi jednoduché rozhranie. Všetci rýchlo nájdu zaujímavé udalosti. Možno, že výška kurzov nie je nejako mimoriadne vysoká, ale celkovo sa výrazne nelíši od iných internetových bookmakrov.
Každý nový hráč dostane jeden z najvyšších bonusov, ktoré sú momentálne k dispozícii v sieti. V Bet 365 je na športové stávky 350 PLN. Podmienky na poskytnutie bonusu sú podobné všetkým ostatným stávkovým spoločnostiam. Výška pridelených bonusových prostriedkov a výška vkladu musí byť “otočená” štyrikrát v sadzbe nie nižšej ako 1,70. Iba potom môžete požiadať o vyplatenie finančných prostriedkov.

Takže získať bonus by mal byť;

– zaregistrujte sa na Bet365 kliknutím sem

– prihláste sa na účet

– predložiť prvý vklad – minimálne 20 PLN

– zadajte “Môj hráčský účet” -> “Vklad / výber” -> “Realizácia bonusu” a zadajte “FIRST”

– bonus bude okamžite pripísaný na účet hráča

V posledných rokoch sa výrazne zlepšil vzhľad internetovej stránky a ponuka stávok. Mnohé live stávky sú teraz k dispozícii. Unibet sa odporúča pre hráčov, ktorí majú rád vysoké bonusy a veľmi vysoké stávky. Hoci limity nie sú na trhu najmenšie, bet-at-home pomerne rýchlo obmedzuje hráčov a nie je preňho problém zablokovať účet. Avšak srdečne odporúčam tento bookmaker. Ak využijete kasíno alebo pokerovú ponuku, obdržíte ďalšie bonusy. V súčasnosti je v kasíne 400 PLN a v pokeri 1500 Euro. Ide o skutočne najvyššie bonusy, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na trhu.

Výhody spoločnosti Unibet sú:

– jednoduchá a estetická stránka

– širokú škálu disciplín

– vysoké Unibet bonusy pre nových hráčov

– vysoké limity

– šancu na ďalších 50 eur každý deň

– minimálna minimálna sadzba (1 PLN)

Domáci stávok má jednu z najefektívnejších podporných služieb. Samozrejme, všetky informácie je možné získať v poľštine. Odpovede na e-mail prichádzajú za pár minút a v každom prípade sa môžete spoľahnúť na pomoc tejto služby.

Zaregistrujte sa a získajte Unibet bonus
Spôsoby vkladania finančných prostriedkov sa nelíšia od ostatných stávkových kancelárií. Samozrejme, najpopulárnejšou formou uskutočňovania všetkých transakcií je Skrill, s ktorou spoločnosť Unibet úzko spolupracuje. Treba však mať na pamäti, že každý mesiac môžeme uskutočniť len dve platby bez zaplatenia akejkoľvek provízie. Po prekročení tohto limitu sa vyberajú malé poplatky.

So všetkými týmito informáciami je Unibet ideálny pre začiatočníkov a pokročilejšie stávky pre malé až stredné hodnoty.

Rate this post