Arsenal 3-0 Dinamo Zagreb: päť rozprávacích bodov z štadióna Emirates

Ak Arsenal nevyvoláva požadované víťazstvo proti Olympiakosu v Aténach 9. decembra – s najväčšou pravdepodobnosťou o dva góly – budú schopní odrážať, že tento tím Dinamo Zagreb ich v skutočnosti vyradil z Ligy majstrov. A oni sa vykopnú celú cestu do vylúčenia etapy Europa League. Chorvátsky šampióni boli len o niečo viac než kŕmenie kurčiat, ktoré ponúkajú len nič, a povedať, že Arsenal vyhral na cvalu, je podhodnotením kampane. Na dlhé kúzla sa cítil ako zápas na tréningovom ihrisku a výsledok nebol nikdy spochybnený, dokonca ani predtým, než Mesut Özil skončil.Straty 2-1 spôsobili, že Arsenal utrpel na štadióne Maksimir už v septembri o to viac Unibet stavkovanie cez mobil žalostné a nevysvetliteľné. Alexis Sánchez štartuje dvakrát, keď Arsenal porazil Dinamo Zagreb, aby udržal nádeje nažive Čítajte viac2) Bayern Mníchov držia svoj koniec dohody.

Existuje len málo istôt v živote, okrem smrti, daní a Bayernu Mníchov vyhrá víťazstvo nad Olympiakosom, čo bolo pre Arsenal dobrá vec, pretože to bolo to, čo im bolo potrebné dať šancu zostať v šampiónom liga. “Som presvedčený, že Bayern dá všetko, aby vyskúšal túto hru a skupinu,” povedal Arsène Wenger vopred v programe a šťastne a predvídateľne sa nemal obávať.Bayern mal po 20 minútach 3: 0 a Douglas Costa otvoril bodovanie a nebolo by potrebné, aby rádiá na Emirates tlačili na uši, alebo presnejšie, prsty klepali na chytré telefóny. Bayern vyhral 28 gólov v ich predchádzajúcich šiestich domácich hrách – všetky búrlivé víťazstvá. Olympiakos boli najnovšími obeťami.3) Obavy z toho, že Giroud opustil Sánchez, ktorý držal pevnosť Wenger odpovedal typickým kusom Wengerese, keď mu bola položená neodvratná otázka, prečo Alexis Sánchez nedal odvzdušniť druhej polovice, keď bola hra úplne bezpečná. “Pretože prestávka ho unavuje,” odpovedal Wenger. Bol to ľahký spôsob, ako povedať, že budúcnosť chce hrať a musí hrať.Bol tu bez chýb, čo spôsobilo rozdiel medzi dvomi gólmi a jedným asistentom, ale Wenger na to upozornil, že keď ho Bet365 stavky na pocet golov presunul dopredu v 68. minúte, po výmene Oliviera Girouda sa Sánchez zbavil zodpovednosti. Wenger povedal, že jeho ruky boli zviazané, pretože Giroud, jeho jediný fit striker, musel odísť kvôli miernemu členku zaostáva z víkendu. Všetko-akcie Alexis Sánchez ukazuje Arsenal nie je náhrada za kvalitu | Barney Ronay Prečítajte si viac4) Emirátovský nádeje do Atén rozhodca

Večer začal so svetlami vychádzajúcimi na štadióne predtým, než tímy vyšli, v čom sa pokúšal skľúčiť trochu očakávania a atmosféru. Keď sa vrátili, bolo zrejmé, že tam boli tisíce prázdnych miest a bolo tiež jasné, že letargia visia vo vzduchu.Z oficiálneho záznamu vyplynulo, že bolo predaných 58 978 vstupeniek, ktoré nemali kapacitu, ale veľa držiteľov sezónnych lístkov sa neobťažovalo, aby sa zase dostali. Mohli ste vidieť malé kúsky nápisov na sedadlách v časti nižšej vrstvy a napriek tomu, že ste museli vyhrávať zápas Ligy majstrov, bola to len jedna z nocí, keď sa to všetko cítilo ploché. Myšlienky sú teraz v decembri v Aténach. Pocítil, ako keby boli z prvej píšťalky.5) Flamini dostane šťavy, ktoré tečú, aby ponúkli riešenie v stredisku Mathieu Flamini si vzal čas od svojej misie zachrániť svet, aby odpovedal na svetlejšie – a skôr známe – vydávať na svojom hlavnom mieste zamestnania.Francúzsky šetrný k životnému prostrediu vylial milióny do energetickej spoločnosti, ktorá vyskúšala a vyrába masívne kyselinu levulínovú, o ktorej sa hovorí, že dokáže nahradiť olej vo všetkých jeho formách. Tu bol vyzvaný, aby nahradil zranených Francis Coquelin a Mikel Arteta v defenzívnom stredisku. Coquelin trvá najmenej tri mesiace – a tam je úľava v klube, že to nie je ešte dlho – zatiaľ čo Arteta bude asi mesiac. Flamini bol Flamini, chrumkavosť, šplhanie a klepanie, čo bolo v takom sprievode samo o sebe. On tiež mal ruku v Özile otvorenie gól.

Rate this post